Aktualności

 • ZAPISY DO TURNIEJU MISTRZOSTW PODKARPACIA

  Dyrektor PKGolf zaprasza: Szanowni Golfiści, Najważniejsze Wydarzenie golfowe tego sezonu, DevelopRes XIII Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia, już w następnym tygodniu. Myślę, że nikogo specjalnie zachęcać nie trzeba, a wcześniejsze zapowiedzi dały czas do namysłu. A zatem dziś pozostało tylko oficjalnie ogłosić otwarcie zapisów. Ilość uczestników dwudniowego Turnieju Głównego ograniczona jest do 52 osób i ta liczba … Continue reading "ZAPISY DO TURNIEJU MISTRZOSTW PODKARPACIA"
 • KOMUNIKAT PKGOLF

  Poniżej komunikat jaki otrzymaliśmy od Podkarpackiego Klubu Golfowego: Szanowni Golfiści, Na sobotni turniej, dla wszystkich rzadziej grających na polu w Trzcianie i nie posiadających „abonamentu” na grę, mamy ofertę specjalną na green fee. Za 18-dołkową rundę turniejową zapłacicie tylko 70pln! (+ opłata turniejowa 80pln – udział w turnieju, pakiet startowy i obiad po grze) „Pożegnanie … Continue reading "KOMUNIKAT PKGOLF"
 • PKGolf zaprasza na nasze pole.

  Informacja otrzymana od PKGolf: Szanowni Golfiści, Serdecznie zapraszam na najbliższą sobotę, kiedy to rozegramy „podwójny” turniej. Pożegnanie Wakacji będzie jednocześnie ostatnią w tym miesiącu eliminacją Cezar Champions League, po której wyłonieni zostaną Mistrzowie Miesiąca. Szczegółowy opis i zapisy na stronie https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/v25/#/5184/info Zwracam uwagę golfistów bez wykupionego Prawa do Gry na Polu na wyjątkową promocję green … Continue reading "PKGolf zaprasza na nasze pole."
 • Zaproszenie od PKGolf

  Szanowni Golfiści, serdecznie zapraszam na niedzielną rywalizację „Wiecznie Młodzi”. W Turnieju zainspirowanym przez grupę Seniorów naszego Klubu, gramy wszyscy bez względu na wiek! Każdą rozgrywkę obecnie możecie traktować jak rundę sprawdzającą formę przed Mistrzostwami, które już za 3 tygodnie. A w niedzielę zapewniamy piękną pogodę, świetne towarzystwo, dobrą zabawę, sportową rywalizację i cenne nagrody 🙂 … Continue reading "Zaproszenie od PKGolf"
 • PKGolf zaprasza na Texas Scramble

  Szanowni Golfiści, Gorąco zapraszam na turniej Texas Scramble, który rozegramy w najbliższą sobotę. To rozgrywka drużynowa, gdzie drużynę stanowi dwóch zawodników. Poniżej znajdują się zasady rozgrywania takiej rundy. Czekamy na zgłoszenia drużyn do 18:00 w piątek 14 sierpnia. Nie wykluczamy jednak indywidualnych zgłoszeń. Będziemy takie osoby łączyć (po uzgodnieniu) w pary/drużyny. Jest okazja do fajnej … Continue reading "PKGolf zaprasza na Texas Scramble"
 • PKGolf zaprasza na sobotę

  Szanowni Golfiści, gorąco zapraszam na zabawowy, ale bardzo pouczający, turniej Texas Scramble, który rozegramy w najbliższą sobotę. To rozgrywka drużynowa, gdzie drużynę stanowi dwóch zawodników. W załączniku znajdują się zasady rozgrywania takiej rundy. To mały i sympatyczny kroczek do zapoznania się z formatami Fourball i Foursome, które również będziemy w przyszłości rozgrywać. Sama rywalizacja jest … Continue reading "PKGolf zaprasza na sobotę"
 • Info z PKGolf

  Szanowni Golfiści, Serdecznie zapraszamy na niedzielną rozgrywkę. To Turniej nie tylko dla początkujących graczy. Gorąco zachęcamy do udziału wszystkich zaawansowanych golfistów. Wasza pomoc w grze będzie bardzo potrzebna. Każdy z nas kiedyś zaczynał – taka formuła turniejowa byłaby wówczas na pewno ogromnie pomocna. Macie okazję przysłużyć się naszym mniej doświadczonym klubowiczom 🙂 A wszystkich, którzy … Continue reading "Info z PKGolf"
 • 11 czerwca – PKGolf zaprasza na turniej

  Szanowni Golfiści, Świąteczny, wolny od pracy dzień – najbliższy czwartek – wykorzystamy, jak co roku, na golfowe spotkanie i turniejową rozgrywkę. Zapraszamy na Turniej Czerwcowy. Start shotgun o 10:00. Klasyfikacja stableford netto. Upominkami rzeczowymi nagrodzimy po trzech zwycięzców z grup handicapowych 0-25 i 25,1-54. Informacje szczegółowe oraz zapisy na stronie https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/v22/#/4711/info  pozdrawiam Grzesiek Dyrektor Podkarpackiego … Continue reading "11 czerwca – PKGolf zaprasza na turniej"
 • Turnieje w tym tygodniu ( info z PKGolf )

  Szanowni Golfiści, w świąteczny czwartek zapraszamy na 18-dołkową rundę w Turnieju Czerwcowym. Podział na grupy 0-25 i 25,1-54.  A w najbliższą niedzielę rozpoczynamy tegoroczny cykl turniejów Beginners Challenge. Podtrzymujemy formułę zeszłoroczną i do turnieju, który w zamyśle przeznaczony jest dla osób początkujących, dopuszczamy zawodników już bardziej „ogranych” (hcp 0-35,9). Chcemy docenić Wasz wkład w „przeprowadzenie” … Continue reading "Turnieje w tym tygodniu ( info z PKGolf )"
 • Komunikat z PKGolf

  Poniżej podajemy treść komunikatu jaki otrzymaliśmy z Podkarpackiego Klubu Golfowego: Szanowni Golfiści, Wszystkie znaki na niebie oraz moja szklana kula mówią, że już od jutra temperatury zaczną iść w górę i słońce będzie naszym towarzyszem przez większość dni… Serdecznie zachęcam do treningów golfowych oraz rozgrywania rund towarzyskich, ale na weekendzie zapraszam do rywalizacji sportowej. W … Continue reading "Komunikat z PKGolf"