TOS

25 września na Naszym Polu odbył się Podkarpacki Turniej Olimpiad Specjalnych, w którym wystartowało 31 uczestników z pięciu klubów. Mimo niesprzyjającej pogody zawodnicy bardzo dzielnie walczyli. Rywalizacja toczyła się na pierwszym poziomie, gdzie zawodnicy prezentowali swoje umiejętności w sześciu golfowych konkurencjach. Wszystkim zaangażowanym w to wydarzenie serdecznie dziękujemy.

Mistrzostwa Podkarpacia

Oto treść informacji przekazanej nam przez Zarząd Podkarpackiego Klubu Golfowego:

Szanowni Golfiści
Już tylko 10 dni dzieli nas od najważniejszego golfowego wydarzenia na Podkarpaciu. W dniach 6-7-8 września odbędą się Mistrzostwa Podkarpacia w Golfie. Tegoroczna, XII edycja tego Turnieju, odbędzie się pod wyłącznym patronatem firmy DevelopRes. Sponsor przygotował dla Zwycięzców atrakcyjne i cenne nagrody oraz wyjątkową oprawę i wiele atrakcji. Mistrzowski Weekend rozpoczniemy Turniejem dla Początkujących Golfistów. Wszystkich chętnych z handicapami 36,1-54 zapraszamy na piątek 6 września, kiedy to o 15:00 wystartuje rywalizacja o tytuł Mistrza Podkarpacia Początkujących. Klasyfikacja OPEN strokeplay netto.
https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/v16/#/3847/info
Główny Turniej Mistrzostw będzie rywalizacją dwudniową. Spośród WSZYSTKICH zawodników (OPEN) wyłonimy Mistrza i vice Mistrzów Podkarpacia oraz Mistrzynię i vice Mistrzynie Podkarpacia. Klasyfikacja strokeplay brutto. Dodatkowo nagrodzimy zwycięzców dwóch grup handicapowych wyłącznie wśród Zawodników(prowadzony handicap) Podkarpackiego Klubu Golfowego. Klasyfikacja strokeplay netto. https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/v16/#/3848/info
Uroczyste nagrodzenie wszystkich Zwycięzców odbędzie się w niedzielę, po zakończeniu rundy finałowej. Rezerwujcie sobie czas już dziś!
Zapraszamy.

Komunikat PKGolf

Szanowni Golfiści,

Przed nami prawdziwy maraton …W ciągu najbliższych trzech tygodni organizujemy aż 7 dni turniejowych! Bliższe informacje będę dostarczać Wam na bieżąco, ale już dziś rezerwujcie czas w pierwszy weekend września na najważniejsze wydarzenie sezonu, czyli Mistrzostwa Podkarpacia. Piątek, 6 września, należy do Grupy Początkujących Golfistów. O tytuł Mistrza Podkarpacia Początkujących zagrają golfiści z handicapami 36,1-54. Rozgrywamy rundę 9-dołkową! Główna rywalizacja DevelopRes XII Otwartych Mistrzostw Podkarpacia odbędzie się w sobotę i niedzielę 7/8 września. I na tę rozgrywkę zapraszamy wyłącznie Golfistów z handicapami 0-36. Zapisy do Turnieju rozpoczną się 26 sierpnia i ograniczone będą do 48 uczestników! Pomyślcie o tym jak najwcześniej!

pozdrawiam Grzesiek

Dyrektor Podkarpackiego Klubu Golfowego

Czwartkowe Foursome

Informacja Podkarpackiego Klubu Golfowego:
Szanowni Golfiści, Przypominam o czwartkowej rozgrywce 9-dołkowej w formacie Foursome. Gramy parami w klasyfikacji strokeplay netto. Start o 9:00 shotgun. Opłata turniejowa 50pln – w tym zestaw startowy i posiłek po rozgrywce. Na zapisy Drużyn czekamy do 20:00 w środę. Nie masz Partnera, by stworzyć Drużynę-Parę? Zgłosić możesz się również pojedynczo. Termin na to masz do dzisiejszego wieczora(musimy mieć czas na dobranie par i z wyprzedzeniem poinformowanie chętnych, że zagrają) Może to być dobry trening przed sobotnim Turniejem o Puchar Króla Bombek, na który zaprasza Firma Biliński oraz Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie.
pozdrawiam Grzesiek
Dyrektor Podkarpackiego Klubu Golfowego

 

Weekend z golfem

Podkarpacki Klub Golfowy przesyła zaproszenie na Weekend z Golfem na naszym polu. Oto treść:
Szanowni Golfiści, Gorąco zachęcam do zaplanowania sobie aktywnej golfowo końcówki tego tygodnia. W czwartek zapraszam do udziału w towarzyskim Świątecznym Foursome. Gramy parami w formacie strokeplay netto. Zgłoszenia do turnieju wysyłajcie tutaj – na klubowy adres mailowy. Na sobotę mamy dla Was niespodziankę. Zamiast zapowiadanego turnieju dożynkowego zagramy….II Turniej o Puchar KRÓLA BOMBEK. Od pierwszej edycji tego Wydarzenia (celowo z wielkiej litery, bo był to dotychczas najbardziej „bogaty” w nagrody i atrakcje turniej) minęło już 3 lata. Janusz zapowiada równie atrakcyjne spotkanie! Zagramy w trzech grupach hcp oraz w osobnej klasyfikacji dla Kobiet. Dodatkowo rozegramy konkursy golfowe. Poza pięknymi statuetkami, nagrodami będą wartościowe golfowe nagrody rzeczowe. Przed grą wzmocnicie się porannym poczęstunkiem, a po rundzie uzupełnicie siły pożywnym posiłkiem. Zapraszam do zapisów na stronie turniejowej https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/v16/#/3773/info
pozdrawiam: Grzesiek
Dyrektor Podkarpackiego Klubu Golfowego

Prace na polu

W związku z pracami konserwacyjnymi prowadzonymi na greenach ( wertykulacja i piaskowanie), w dniu dzisiejszym (2.08.2019r.) – nie ma możliwości komfortowej gry na na polu.  Za utrudnienia bardzo przepraszamy.

RADTUR Beginners Challenge

Szanowni Golfiści,

w najbliższą niedzielę na naszym polu rozegrana zostanie czwarta eliminacja  cyklu RADTUR Beginners Challenge – turniej organizowany przez Podkarpacki Klub Golfowy. W klasyfikacji końcowej liczyć się będą  4 najlepsze wyniki z 6 rozgrywanych rund. A do wygrania są weekendowe zagraniczne wyjazdy golfowe sponsorowane przez biuro podróży – Marka Wojnara z Podkarpackiego Klubu Golfowego. Turniej Beginners Challenge to runda 9-dołkowa, niech Was zatem nie przestraszą prognozy mówiące o bardzo ciepłym dniu, gdyż zanim zrobi się naprawdę gorąco będzie już po rozgrywce. ROZGRYWAMY DOŁKI 1-9 Zagrać mogą wszyscy – osoby bez aktywnego handicapu lub nawet nie posiadające Zielonej Karty. Zapisy na stronie: https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/v20/#/3703/info

Osoby bez handicapu(zielonej karty) proszone są o zgłoszenie chęci uczestnictwa na pocztę:  biuro@pkgolf.pl 

Turniej „LUKI CUP” 13.07

Szanowni Golfiści,

już w najbliższą sobotę 13 lipca – zainaugurujemy grę wg nowych ustawień teeboxów na naszym polu. Prezes Pola Golfowego DWA STAWY – Bogusław Bańbor – zaprasza na rozgrywkę w Turnieju „Luki Cup”. Dla mniej wtajemniczonych informacja, że „Luki” to ksywka Prezesa – (stąd nazwa turnieju). Szczegółowe informacje o Turnieju i zapisy – na stronie https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/v20/#/3608/info